Filozofija

Šis ir reputācijas laikmets. Vēl svarīgāk – šī ir reputācijas ekonomika. Digitālajā laikmetā visas jūsu veiksmes un neveiksmes pasaulei ir kā uz delnas, informācijas pārbagātībā cilvēki kļūst arvien imūnāki pat pret gaumīgāko reklāmu un smalkāko mārketingu. Šajā pasaulē tas, kas jūs esat, ir svarīgāk par to, ko jūs pārdodat. Pircējus vairs neinteresē tikai prece, viņus interesējat jūs. Ko jūs darāt? Kādas ir jūsu vērtības? Ko viņi atbalstīs, atbalstot jūs? 

Laba reputācija atver daudzas durvis - klienti labprātāk izvēlās tieši jūsu produktu vai pakalpojumu, pie jums strādā labākie darbinieki, investori risku vietā saredz iespējas. Reputāciju veido gan tas, kas jūs esat, gan ko jūs darāt, gan arī - kā jūs komunicējat un veidojat attiecības. 

Jēgpilnas attiecības ir svarīgas arī digitālajā laikmetā. Tā ir atšķirības zīme un konkurences priekšrocība, jo mēs vairāk uzticamies tiem, ko pazīstam. Par uzmanību cīnās visi, tādēļ personiska, empātiska un iesaistoša komunikācija ir tā, kas materializējas arī biznesa sasniegumos. Laba ziņa - reputāciju var veidot un vadīt gudri, saslēdzot ar biznesa stratēģiskajiem mērķiem, ar skaidri izmērāmu atdevi. Mēs esam par to pārliecināti un ticam, ka vienmēr iespējams vēl labāk.

Par mums

Uz mūsu vizītkartes rakstīts “Great since 1998”. Tas ir gads, kad mēs – Dagnija un Juris – satikāmies univestitātē. Drīz būs šīs izvēles divdesmit gadu jubileja. Izvēle, kas ļāva sasniegt profesionālās virsotnes katram savā komunikācijas jomā, lai šo pieredzi apvienotu un izveidotu unikālu reputācijas vadības aģentūru.

Mēs izveidojām boutique tipa aģentūru. Savus klientus saucam par sadarbības partneriem. Izmantojot mūsu plašo freelance profesionāļu tīklu, katram sadarbības partnerim izveidojam tieši viņam visatbilstošāko komandu. Sākot no stratēģiskās reputācijas vadības un satura izveides un beidzot ar publiskās uzstāšanās treniņiem un ugunsgrēku dzēšanu krīžu komunikācijā, mēs būsim jums blakus katrā reputācijas veidošanas solī. Ne tikai Latvijā, bet arī starptautiski – Lietuvā un Igaunijā, un, ja nepieciešams, arī plašāk Eiropā. 

Mēs vienmēr mācāmies un sekojam aktualitātēm nozarē, tāpēc kopā ar partneriem no Francijas rīkojam augsta līmeņa starptautisku konferenci “Reputācijas laiks” (Reputation Time) un esam izveidojuši Ziemeļvalstu Reputācijas institūtu (Nordic Reputation Institute) – profesionāļu platformu diskusijām par reputācijas nozīmi un izpēti biznesā, politikā un mediju vidē.

Dagnija Lejiņa

dibinātāja, vecākā partnere

Dagnijai ir daudzu gadu pieredze komunikācijas vadības jomā. Bijusi sabiedrisko attiecību vadītāja Ziemeļvalstu lielākajā bankā Nordea,kur koordinējusi komunikāciju Baltijas un Polijas līmenī laikā, kad banku sektors saskārās ar globālo finanšu krīzi. Bijusi ārlietu ministra preses sekretāre un komunikācijas padomniece. Ieguvusi maģistra grādu politikā un komunikācijā Londonas Ekonomikas skolā (London School of Economics and Political Science). 

Dagnija vadījusi Latvijas Asociāciju sabiedrisko attiecību profesionāļiem, šobrīd ir Eiropas Komunikāciju direktoru asociācijas reģionālā koordinatore. Par ieguldījumu komunikācijas nozares attīstībā ieguvusi prestižo Latvijas sabiedrisko attiecību profesionāļu apbalvojumu “Zelta poga”, kā arī daudzus apbalvojumus Baltijā lielākajā “Baltic PR Awards” konkursā.

+371 29 470 708

Juris Šleiers

dibinātājs, vecākais partneris

Juris ir profesionāls žurnālists un redaktors ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mediju biznesā. Jau 23 gadu vecumā kļuva par ietekmīgā vīriešu žurnāla Klubs redaktoru un šajā amatā nostrādāja gandrīz 10 gadu. Vairākus gadus bijis arī dažādu starptautisku korporatīvu žurnālu redaktors. Juris ir publicējies gandrīz visos Latvijas zināmākajos dzīves stila žurnālos. 

Juris ir Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrs, Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācijas komunikācijas direktors, kā arī vīna entuziasts, kaķu fans un regulārs dažādu dzīves stila konkursu žūriju dalībnieks.

+371 26 161 435

Pakalpojumi

Reputācijas stratēģija

Ar rūpīgi izstrādātu reputācijas stratēģiju un precīzu izpildi mēs varam pavērt durvis uz izcilu reputāciju. Jā, nedrīkst aizmirst arī personisko vārdu un uzvārdu – arī tas ir zīmols, par ko jārūpējas.

Notikumu organizēšana

Mēs varam būt gan “galva”, gan arī “rokas un kājas”, tādēļ ikdienā turam roku uz pulsa. Vārdiem nav spēka bez darbiem. Mēs rūpējamies ne tikai par jūsu publiskajiem paziņojumiem, bet arī preses pasākumiem, konferencēm, semināriem, kur satiekas jums svarīgie cilvēki.

Korporatīvā komunikācija

Uzņēmuma reputāciju veido ne tikai komunikācija ar klientiem, bet arī darbiniekiem, partneriem un visiem, no kā atkarīgas jūsu veiksmes un neveiksmes. Mēs palīdzam veidot ikdienas korporatīvo komunikāciju ar visām iesaistes pusēm.

Mediju attiecības

Izmantojot savu pieredzi un plašo kontaktu loku mediju industrijā, ar mediju attiecību starpniecību parūpēsimies, lai jūsu ziņas nonāk pie īstajiem cilvēkiem. Ja nepieciešams, pieslēgsim arī digitālo komunikāciju.

Krīžu komunikācija

Reizēm notiek tas, ko paredzēt nespēj neviens. Mēs to zinām un esam to pieredzējuši. Krīzes mirklī saglabājam vēsu prātu, skaidru valodu, operatīvi izstrādājot un īstenojot krīžu komunikāciju.

Komunikācijas treniņi

Būt uzmanības centrā ne vienmēr ir viegli. Komunikācijas treniņos iemācīsimies savaldīt uztraukumu un atrast īstos vārdus, kad kameras un mikrofoni ir pavērsti jūsu virzienā. Mēs vienmēr būsim tieši viena zvana attālumā.

Satura izstrāde un dizains

Kā mēdz teikt – izcils saturs bez atbilstošas formas ir tikai puse uzvaras. Tādēļ mums svarīgi ir abi – satura izstrāde un dizains ir mūsu stiprā puse.

Partneri

Reputācijas stratēģija

Mediju attiecības

Satura izstrāde un dizains, Digitālā komunikācija

Reputācijas stratēģija, Notikumu organizēšana, Mediju attiecības, Satura izstrāde un dizains, Digitālā komunikācija, Sponsoru piesaiste

Reputācijas stratēģija, Mediju attiecības, Digitālā komunikācija

Sponsoru piesaiste

Mediju attiecības, Notikumu organizēšana, Digitālā komunikācija

Notikumu organizēšana, Mediju attiecības, Digitālā komunikācija, Sponsoru piesaiste

Notikumu organizēšana, Mediju attiecības, Digitālā komunikācija

Korporatīvā komunikācija, Notikumu organizēšana, Mediju attiecības

Korporatīvā komunikācija, Mediju attiecības

Reputācijas stratēģija un vadība, Korporatīvā komunikācija, Mediju attiecības, Notikumu organizēšana, Digitālā komunikācija

Reputācijas stratēģija un vadība, Mediju attiecības, Notikumu organizēšana, Digitālā komunikācija

Reputācijas stratēģija un vadība, Komunikācijas treniņi

Mediju attiecības, Notikumu organizēšana

Satura izstrāde

Satura izstrāde, Digitālā komunikācija

Reputācijas stratēģijas izveide un vadība, Digitālā komunikācija, Satura izveide, Notikumu organizēšana, Ietekmes pušu vadība

Iesaistes pušu vadība, Satura izstrāde

Stratēģija, saturs, Mediju attiecības, Iesaistes pušu vadība

Saturs, Mediju attiecības

Reputācijas stratēģija un vadība, Notikumu organizēšana, Mediju attiecības, Digitālā komunikācija

Mediju attiecības, Krīžu komunikācija, Notikumu organizēšana, Ietekmes pušu vadība

Korporatīvā komunikācija, Mediju attiecības, Notikumu organizēšana

Kontakti

reputation@lejinasleiers.lv
Doma laukums 2, Rīga, Latvija